Pazudis internetā #1 02.11.2012.

Swedbank ir prezentējusi sociālo platformu uzņēmumiem

Vakar Swedbank prezentēja savu uzņēmumu tīklu “Business Network”. Sīkāk ar prezentācijā gūtajiem iespaidiem dalās mans vārda un uzvārda brālis. Jaunā produkta prezentācijas video, kurā tiek pastāstīts par iespējām un ieguvumiem, atrodams youtube.

Stīva Džobsa autobiogrāfija latviešu valodā

Vakar man bija tas gods piedalīties grāmatas prezentācijas pasākumā. Galvenā ziņa – papīra formātā grāmata maksā 14.99 Ls, bet digitālā (e-gramatnica.lv un iBooks servisā) 9.99 Ls. Sīkāk par pasākumu ir uzrakstījis pasākuma vadītājs – Krizdabz. Trīs grāmatas viņš pat vēlas kādam uzdāvināt. Ir vērts piedalīties (blogā, FB lapā, DR lapā).

Ar šo autobiogrāfiju es jau iepazinos pirms gada, neilgi pēc tā, kad tā iznāca. Stīva Džobsa dzīves gājums tiešām ir interesants un aizraujošs, tāpēc iesaku to izlasīt ikvienam, kuram interesē kā tieši šis vīrs sasniedza to, ko viņš sasniedza un ko tas prasīja no viņa un viņa tuvajiem.

iPhone 5

LMT ir sācis tirgot iPhone 5, bet twiterī cilvēki apspriež tā salīdzinoši lielo cenu attiecībā pret tā cenu citās valstīs.

Movember

Šogad šai kustībai ir arī sava lokālā lapa movember.lv. Padalies arī ar savu ūsu bildi 30 dienu garumā. Kā izrādās, šajā akcijā ar savām ūsām piedalās arī @lauralasmane 🙂