Pazudis internetā #4 08.11.2012.

AppShow Riga 2012 izstāde Ķīpsalā

No rītdienas līdz svētdienai Ķīpsalā notiks izstāde mobilo ierīču lietotājiem. Jau šobrīd organizatoru mājas lapā ir pieejami vairāk kā 100 video, kuros tiek stāstīts un rādīts par dažādām interesantām un noderīgām aplikācijām. Par pašu izstādi savā blogā vairāk ir pastāstījis viens no tās dalībniekiem/ekspertiem. Pats es izstādi neapmeklēšu, bet tiem, kuri vēl nav apjautuši sava viedtālruņa plašāas iespējas, šī izstāde varētu būt īsta apgaismība.

Facebook piedāvā lokalizēt tavu Facebook Page

Tagad brendam nav jāveido atsevišķa brenda lapa katrai valstij. Lapa ir viena, bet tā saturs tiek veidots katrai valstij savs. Lai to apsaktītu darbībā, zem lapas uzstādījumiem vajag pārslēgt reģionu/valsti. Piemērs: http://www.facebook.com/ECCO Atkarībā no izvēlētās valsts, tiks atvērta lokalizētā lapa ar tās saturu. Lai arī es uzstādījumos uzliku, ka vēlos redzēt Japānai paredzēto lapu, kā tās sekotāji joprojām rādās mani Latvijas draugi. Ērta iespēja lielajiem brendiem.

 

P.S. Facebook sāk piedāvāt iespēju lapas ziņas rādīt konkrēti izvēlētām mērķa grupām pēc dzimuma, attiecību statusa, izglītības, interesēm, vecuma, utt. Izpēti!