Kādu profesiju pārstāvji Latvijā lieto foursquare.com?

Šobrīd ir zināms, ka Latvijā ir 1322 foursquare.com lietotāju, bet kādas darbības nozares viņi pārstāv? Esmu izveidojis infografiku, kas atbild uz šo jautājumu.

Jau vairāk kā gadu darbojas iTwitter.lv – twitter.com Latvijas lietotāju katalogs un statistika. Šobrīd tajā ir reģistrējušies vairāk nekā 3700 lietotāju, kuri ir norādījuši arī savu darbības nozari.

Savukārt, 4SQ.lv ir apkopoti foursquare.com lietotāji no Latvijas. Šobrīd Latvijā ir 1322 foursquare.com lietotāji, un 766 no tiem ir norādījušo savu twitter.com lietotājvārdu.

Salīdzinot twitter.com lietotājvārdus abās datubāzes, atklājās, ka 377 lietotāju dati sakrīt. Izanalizējot šos datus, es izveidoju tabulu ar darbības nozarēm. Grafikā ir parādīts, cik katras nozares pārstāvošo lietotāju Latvijā lieto foursquare.com un ir arī reģistrējušies iTwitter.lv, no kurienes ir iegūta informācija par darbības nozari.

Ir skaidrs, ka šī statistika nav universāla, jo  iTwitter.lv, visticamāk, ir reģistrējušies tie, kuri aktīvāk darbojas internetā, zina par šo katalogu un saskata jēgu tajā atzīmēties. Tomēr ir diezgan daudz tādu, kuru ikdienas gaitas nav cieši saistītas ar internetu un kuri tomēr ir tur reģistrējušies. Pateicoties tam, mums ir daudz plašāks ieskats 4SQ lietotāju darbības nozarēs.

Apskaties arī 4SQ.lv – statistiku, topu un forumu.

Šis raksts ir publicēts .
Rakstam ir 4 komentāri [Pievienot komentāru]
  1. Mareks

    Nu re – lai gan dominē IT jomas cilvēki, nevar šo saukt par “geek” platformu. Mani nedaudz (pozitīvi) pārsteidz tieši atšķirīgo profesioju pārstāvji – tātad ir cerības uz izaugsmi!.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *