Latvijas Pasts piedāvā unikālu twitter akciju

Latvijas Pasts ar savu jauno twitter akciju pierāda, ka akcijas twitterī ne vienmēr nozīmē seko->retwīto->varbūt tev palaimēsies dabūt konfekti.

Šķiet, daudzus jau ir diezgan izbesījušas twitterī notiekošās akcijas. Gandrīz visas ir pēc viena šablona un bez īstas pievienotās vērtības vai labuma akcijas dalībniekiem – sāc sekot mūsu jaunajam kontam, retwīto šo reklāmas spamu visiem saviem sekotājiem, un varbūt tieši tev (no piecsimt tādiem pašiem) paveiksies ar dāvanu karti X Ls vērtībā. Nekas jau cits neatliek, sekotājus kontam vajag, pārdesmit latus noziedot var, būs kam vēlāk stūķēt reklāmu.

Latvijas Pasts ir gājis tālāk. Tas lēti nenopērk sekotāju ar mītisku dāvanu. Pasts piedāvā ikvienam twitter lietotājam bez maksas nosūtīt Lieldienu apsveikumu. Automātiska sekošana @latvijas_pasts twitter kontam un ziņas publicēšana savā kontā ir godīga cena par reālu pakalpojumu. Turklāt, ziņa manā twitter kontā tiek nopublicēta tikai tad, ja es tiešām nosūtu apsveikumu.

Esmu ne vienu vien reizi dzirdējis negatīvus stāstus un piedzīvojumus ar Latvijas Pastu un tā pakalpojumiem. Uz šīs negatīvās informācijas fona šāda akcija mani ļoti pozitīvi pārsteidz. Cerēsim, ka tēlu spodrinošas aktivitātes internetā ies roku rokā ar reāliem darbiem un uzlabojumiem pašā uzņēmumā. Citādāk būs kā @airBaltic (agrāk @air_baltic) – nācās nomainīt twitter konta nosaukumu, jo uzņēmuma klienti sāka norādīt (apkopoti vairāki stāsti), ka reālie darbi ir zem katras kritikas un neatbilst spalvu spodrināšanai sociālajos tīklos.

Lai Latvijas Pastam izdodas veiksmīga twitter akcija, un lai daudz smaidīgu apsveikumu saņēmēju!

Zemāk ekrānšāviņi no nosutipastkarti.lv lapas.

Šis raksts ir publicēts un saistīts ar tematiem .
Rakstam ir 4 komentāri [Pievienot komentāru]
 1. agnese

  Man tomēr ir jautājums – vai automātiskā sekošana ir visai godīga cena. Labi – nav runa par cenu, bet attieksmi.

  1. artisare

   Šajā gadījumā tas ir norealizēts godīgi. Automātiskās sekošanas fakts ir minēts akcijas noteikumos, bet akcijas noteikumi ir ielikti redzamā vietā.

   Vēl smukāk būtu, ja pie sūtīšanas pogas būtu iespēja atzīmēt, vai vēlos sekot un vai vēlos publicēt ziņu. Bet tas jau būtu vairāk kā ideāli un nereāli, jo akcijas veidotājiem tomēr vajag reklamēt akciju un arī vākt sekotājus. Tas būtu jāsaprot.

   Šī akcija ir norealizēta labi, jo piemēram ir.lv savā kopbildes akcijā nekur nebija minējis, ka uzreiz pēc autorizēšanās notiks piesekošana un ziņas nopublicēšana. Tas tiešām bija ļoti nesmuki un nekorekti.

   Vienmēr jau ir iespēja atsekot un nopublicēto ziņu izdzēst. Šī akcija atšķiras ar to, ka 1) ietotājs tiek brīdināts, ka būs piesekošana un ziņas publicēšana 2) Lai piedalītos akcijā (šoreiz tā ir pastkartes nosūtīšana, citās akcijās tā ir piem. piedalīšanās izlozē) nav obligāti jābūt sekotājam un jābūt nopubluicētai ziņai. Šajā akcijā sekošana ir kā “paldies” pateikšana un ziņas nopublicēšana ir kā vērtīgas informācijas paziņošana sekotājiem. Vismaz es tā to uztveru.

 2. andis

  man jau nav nekas pret to, ka liek man sekot. galvenais lai nespamo ar nevajadzīgu informāciju. citādāk es no tādiem sūtītājiem atsekojos