Pazudis Internetā

Notikumu, vērtīgu rakstu un noderīgas informācijas apkopojums. Ikdienā daudz laika pavadu iepazīstoties ar dažādu informāciju interneta dzīlēs. Atzīstos – pāris reizes dzīvē esmu pazudis internetā. Tomēr katru reizi atradies. Ar maniem atradumiem, iepazīsties šajā sadaļā.

Pazudis internetā #6 24.01.13.

Bezmaksas Kindle e-grāmatas.

Amazon veikalā bez maksas pieejamas ļoti daudzas Kindle grāmatas un katru dienu to daudzums aug. Pārīti esmu arī ieguvis sev. Vairums ir labas un pat jaunas grāmatas, bet dažām tā kvalitāte ir tāda – apšaubāma. Bet ja jau par brīvu tad var “nopirkt”, apskatīties un izdzēst, ja nu tiešām nepatīk 🙂

Bezmakas Kindle grāmatu saraksts.

Kā darbojas Enigma kriptēšanas mašīna no 2. pasaules kara.

Lasīt tālāk

Pazudis internetā #5 09.01.2013.

Blogu topa rezultāti

Pagājušā gada novembra mēnesī tika vākti dati Latvijas blogu topam. Ikviens varēja pieteikt savu blogu un tajā ievietot Gemius kodu datu uzskaitei. To izdarīja 46 blogu īpašnieki. Nu tie dati beidzot ir publicēti, un veidojas sarunas – kāpēc dati ir tieši šādi. Jūsu uzmanībai pilnie topa dati PDF formātā, un te pāris vārdos izsakās pods.lv un krizdabs.lv. Mans blogs ir 28. pozīcijā ar 367 reāliem lietotājiem. Pozīcija nav augsta, bet blogam ir tik retiem rakstiem par šauram lokam interesējošām tēmām ir ok!

BalticTaxi var izsaukt pa tiešo no telefona aplikācijas (bez zvanīšanas) uz GPS koordinātēm

Beidzot! Par šādas iespējas nepieciešamību jau pāris gadus atpakaļ diskutējām ar draugiem, un nu tā mums ir pieejama!

Tomēr realitāte ir bēdīgāka.

Lasīt tālāk

Pazudis internetā #4 08.11.2012.

AppShow Riga 2012 izstāde Ķīpsalā

No rītdienas līdz svētdienai Ķīpsalā notiks izstāde mobilo ierīču lietotājiem. Jau šobrīd organizatoru mājas lapā ir pieejami vairāk kā 100 video, kuros tiek stāstīts un rādīts par dažādām interesantām un noderīgām aplikācijām. Par pašu izstādi savā blogā vairāk ir pastāstījis viens no tās dalībniekiem/ekspertiem. Pats es izstādi neapmeklēšu, bet tiem, kuri vēl nav apjautuši sava viedtālruņa plašāas iespējas, šī izstāde varētu būt īsta apgaismība.

Facebook piedāvā lokalizēt tavu Facebook Page

Lasīt tālāk